top of page
Cupra Padel Tour 2023.png

CUPRA PADEL TOUR

CUPRA PADEL TOUR 2023 on Eesti Padeli Liidu poolt korraldatav GP-sari, mille tulemusena moodustatakse Eesti jooksev edetabel. Turniirisari jaguneb kolme tugevusklassi: Topauto A-klass, Sportland B-klass ja Sportland C-klass.

Topauto A-klass on mõeldud kõigile mängijatele, sh Eesti tippmängijatele. 2023 hooajal toimub seitse etappi, millele lisandub aastalõpumasters. Mastersile pääseb mängima meestel kaheksa ja naistel neli paari. Otsepääsme saavad meestel kaheksa ja naistel neli esimest edetabelimängijat, kes valivad endale paarilised. Kui ühe kvalifitseerunud mängija paariline on samuti juba eelnevalt kvalifitseerunud mängija seast, siis saab kutse edetabelis olev järgmine mängija ehk nt meestes üheksas jne. Mastersile pääsu üks eeldus on, et iga osalev mängija on osalenud aasta jooksul vähemalt kahel CUPRA Padel Tour sarja etapil.

Topauto A-klassi turniiride ajakava:

Veebruar: 17-18 Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #1 (Padel+ Rocca)
Aprill: 14-15
 Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #2 (Padel Arenas)

Mai: 12-13 Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #3 (Padelstar)

Juuli 11-12: Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #4 (Padel+ Rocca)

September 8-9: Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #5 (Padel Arenas)

Oktoober 12-14: Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #6 (Padelstar)

November 17-19: Eesti Meistrivõistlused 2023 (Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #7, Padel+ Rocca)

Detsember 14-15: Cupra Padel Tour - MASTERS #8 (Padel+ Rocca)

Sportland B- ja C-klassi etapid on suunatud harrastusmängijatele, kes soovivad ennast proovile panna endaga sarnasele tasemele paaride vastu. B-klassi saavad registreerida mängijad, kelle edetabelikohtade summa on 31 või suurem. C-klassi on õigus registreerida mängijatel, kelle edetabelikohtade summa on 81 või suurem. (Näiteks mängija A omab Cupra Padel Tour'i edetabelis kohta 50 ja tema paariline kohta 42 ehk selle paar edetabeli kohtade summa on 72 ja nad võivad osaleda C-klassi etapil). Turniirile saavad registreeruda ka uued mängijade kellel pole EPL reitingu tabelis veel punkt. B-klassi ei pääse osalema edetabeli 10 parimat ja C-klassi edetabeli 30 parimat. Lõplik otsus teiste mängijate/paaride sobivuse kohta on peakohtunikul ja/või EPL juhatusel.

Sportland B- ja C-klassi turniiride ajakava:

September 2-3: Cupra Padel Tour - Sportland B- ja C-klass (Padel+ Kawe)

Oktoober 7-8: Cupra Padel Tour - Sportland B- ja C-klass (Viimsi)

November 4-5: Cupra Padel Tour - Sportland B- ja C-klass (koht täpsustamisel)

Detsember 9-10: Cupra Padel Tour - Sportland B- ja C-klass (Padel Arenas)

Cupra Padel Tour'i etappide osalustasu on 25€ / mängija.

Etappidele registreerimise üks tingimusi on kehtiv Eesti Padeli Liidu mängijalitsents, mille saavad mängijad soetada RankedIn'i keskkonnas Eesti Padeli Liidu lehelt või automaatselt turniirile registreerudes. Mängijalitsentsi tasu on 25€/aasta. Litsents kehtib 365 kalendripäeva.

Lisainfo: info@padel.ee 

bottom of page