top of page
Cupra Padel Tour.png

CUPRA PADEL TOUR

CUPRA PADEL TOUR 2023 on Eesti Padeli Liidu poolt korraldatav GP-sari, mille tulemusena moodustatakse Eesti jooksev edetabel. Turniirisari jaguneb kolme tugevusklassi: Topauto A-klass, Sportland B-klass ja Sportland C-klass.

Topauto A-klass on mõeldud kõigile mängijatele, sh Eesti tippmängijatele. 2023 hooajal toimub seitse etappi, millele lisandub aastalõpumasters. Mastersile pääseb mängima meestel kaheksa ja naistel neli paari. Otsepääsme saavad meestel kaheksa ja naistel neli esimest edetabelimängijat, kes valivad endale paarilised. Kui ühe kvalifitseerunud mängija paariline on samuti juba eelnevalt kvalifitseerunud mängija seast, siis saab kutse edetabelis olev järgmine mängija ehk nt meestes üheksas jne.

Topauto A-klassi kevadised turniirid toimuvad:

Veebruar: 17.-18 Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #1 (Padel+ Rocca)
Aprill: 14.-15
 Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #2 (Padel Arenas)

Mai: 05.-06 Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #3 (Padel Star)

Juuli: Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #4 (Viljandi)

September: Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #5 (TBA)

Oktoober: Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #6 (TBA)

November: Cupra Padel Tour - Topauto A-klass #7 (EMV, TBA)

Detsember: Cupra Padel Tour - MASTERS #8 (TBA)

Sportland B- ja C-klassi etapid on suunatud harrastusmängijatele, kes soovivad ennast proovile panna endaga sarnasele tasemele paaride vastu. B-klassi saavad registreerida mängijad, kelle edetabelikohtade summa on 31 või suurem. C-klassi on õigus registreerida mängijatel, kelle edetabelikohtade summa on 81 või suurem. (Näiteks mängija A omab Cupra Padel Tour'i edetabelis kohta 50 ja tema paariline kohta 42 ehk selle paar edetabeli kohtade summa on 72 ja nad võivad osaleda C-klassi etapil). Turniirile saavad registreeruda ka uued mängijade kellel pole EPL reitingu tabelis veel punkte.

Sportland B- ja C-klassi turniirid toimuvad iga kuu viimasel nädalavahetusel.

Cupra Padel Tour'i etappide osalustasu on 25€ / mängija.

Etappidele registreerimise üks tingimusi on kehtiv Eesti Padeli Liidu mängijalitsents, mille saavad mängijad soetada RankedIn'i keskkonnas Eesti Padeli Liidu lehelt või automaatselt turniirile registreerudes. Mängijalitsentsi tasu on 25€/aasta. Litsents kehtib 365 kalendripäeva.

Lisainfo: info@padel.ee 

bottom of page