I.L.U Padel Open tõi padelikeskusesse kohale Eesti parimad padelimängijad

Nädalavahetusel peeti padelikeskuses Estonian Padel Touri II etapp, kandes nime I.L.U. Padel Open. Kohale tuli 40 mängijat, kellest suur enamus olid mehed.

Laupäeval selgitati välja naispaarismängu ja meeste lohutusturniiri võitjad. Naiste arvestuses tulid võitjateks turniiri favoriidid Jelena Kalve/Elen Vaino, võites kõik mängud settidega 2:0. Suurem rebimine käis 2. ja 3. koha peale, noored padeliakadeemia tüdrukud Emily Hang ja Gendra Raag osutasid kogenumatele Kairi Rätsepp/Mariann Pihlap tugevat vastupanu ning mõlema mängu võitja selgus sealjuures otsustavas kiires lõppmängus. Kusjuures tüdrukud olid võidust vaid mõne punkti kaugusel.

Meeste arvestuses alustati turniiri kohe tugeva lahinguga, vastamisi läksid esimesena asetatud Philip Verzun/Sten Lume ning turniiri must hobune Vegerd Veskimägi/Pablo Zarraga. Seisuga 6/4 6/3 jäid peale Veskimägi/Zarraga. Rohkem suuremaid üllatusi poolfinalistide seas ei olnud. Teine, kolmas ja neljas asetus jõudsid kõik ilma suuremate probleemideta poolfinaali.

Poolfinaalides läksid seega vastamisi Veskimägi/Zarraga ning Lutter/Mikk. Tõeliselt põnevas lahingus tulid kaotusseisust välja Veskimägi ja Zarraga, suutes mängu enda kasuks pöörata ja võita seisuga 3/6 7/6(4) 6/4. Teises poolfinaalis läksid vastamisi Henrik Raag/Rene Kuusing ning Siim Tuus/Armand Levandi. Esimene sett läks kindlalt Tuus/Levandile, kuid teises setis oli mäng tasavägisem ja vastastel oli kasutada ka üks settpall. Siiski suutsid Tuus/Levandi mängu enda kasuks pöörata ning võita seisuga 6/2 7/6(4).

Finaal oli samuti väga põnev ja tasavägine ning võitja selgitati alles otsustavas setis. Kuigi teises setis oli Veskimägi/Zarragal kasutada ka üks matšpall, siis lõpuks jäid peale kolmandana asetatud Tuus/Levandi, võites seisuga 3/6 7/6(6) 6/4.

Turniiri tulemused on nähtavad siin

Täname kõiki toetajaid, fotograafi ja turniiril osalejaid ning õnnitleme võitjaid!

Järgmine Estonian Padel Tour etapp toimub juba jaanuaris (18.-19.01)

© 2020 Eesti Padeli Liit. Kõik õigused kaitstud