top of page

Selle aasta täiskasvanute meistrivõistluste finaalmängud olid ülipõnevad

Novembrikuu on Eesti padelis olnud väga põnev ning nüüdseks on selgunud ka Eesti meistrid mees- ja naispaarismängudes. Kokku olid võistlustules kuldmedalite nimel 56 mängijat.


Täiskasvanute Eesti meistrivõistlused mees- ja naispaarismängudes kujunesid oodatult väga põnevaks. Naispaarismängud krooniti selle aasta meistriteks Liis Org ja Emily Hang, kes finaalis alistasid põnevas ning väga võitluslikus mängus tulemusega 7-6(5) 6-3 teisena asetatud paari Gendra Raag ja Nora Leinus. Poolfinaalis olid tiitlivõitjad 6-2 6-1 võidukad Inga-Kai Polonski ja Piret Ilvese vastu. Raag/Leinus võitsid enda poolfinaali tulemusega 7-6 6-1 Karola Suviste ja Elisabeth Alla vastu. Viiendale kohale mängisid end Elen Vaino ja Hanna Karlson.


Meespaarismängu turniiril peeti samuti mitmeid tasavägiseid mänge. Pronksmedalitele tulid kaksikvennad Frederick ja Kristopher Karma, kes poolfinaalis pidid tunnistama Oskar Hakonen ja Erko Nigula 6-3 7-5 paremust. Teisest poolfinaalist jõudsid finaali Marek Marksoo ja Siim Tuus, kes võitsid pronksmedaliste Henrik Raag ja Auris Mikk duot 6-3 6-4. Finaalmäng oli aga tõeline põnevuslahing, mis lõppes peale kahe ja poole tunnist pingelist ja krampiderohket heitlust. Kuldmedalid riputati kaela meespaarismängus esmakordselt Oskar Hakonen ja Erko Nigulale võiduskooriga 6-2 6-7(4) 7-6(2).


Mees- ja naispaarismängu tabelid ja kõik tulemused on nähtavad SIIN. Turniiri pildigalerii on nähtav SIIN (piltide autor Günther Küttis - @hetkeline).

NAISPAARISMÄNG

MEESPAARISMÄNG

KULD

Emily Hang & Liis Org

Oskar Hakonen & Erko Nigula

HÕBE

Gendra Raag & Nora Leinus

Marek Marksoo & Siim Tuus

PRONKS

Piret Ilves & Inga-Kai Polonski

Henrik Raag & Auris Mikk

PRONKS

​Karola Suviste & Elisabeth Alla​

Frederick Karma & Kristopher Karma
ความคิดเห็น


bottom of page